Абонентське обслуговування

shareholderВажлива складова роботи нашої групи «Гекон» - абонентське обслуговування фізичних і юридичних осіб.

Мета абонентського юридичного обслуговування - це забезпечення правового захисту інтересів компанії Клієнта, що полягає в комплексному юридичному супроводі діяльності компаній з виникаючих правових питань.

 Консалтингова група «Геккон» робить абонентське юридичне обслуговування:
- абонентське юридичне обслуговування для юридичних осіб;
- абонентське юридичне обслуговування для фізичних осіб.


Всі юридичні послуги юристами надаються шляхом укладення договорів про надання юридичних послуг. Це може бути як разова юридична допомога, так і постійне юридичне ( абонентське) обслуговування. Разова юридична допомога - це виконання певних разових робіт, обсяг яких може бути обумовлений сторонами у договорі про надання юридичних послуг заздалегідь ( наприклад, ведення цивільної справи в суді, в коло юридичних послуг при цьому, входить, надання усних консультацій, підготовка позовних заяв, клопотань, скарг, інших процесуальних документів, ведення справи в суді тощо).


Абонентське обслуговування - це постійний юридичний супровід діяльності юридичних осіб всіх форм власності. Такий вид обслуговування надає можливість нашому клієнту в будь-який час отримати усні чи письмові консультації адвоката, юриста  підготовки проектів правових документів, участі в переговорах тощо. Також, при такій формі обслуговування, клієнт може передбачити в договорі умову, що в разі неохідності адвокат, юрист буде відвідувати офіс підприємства. Виключення складає представництво інтересів клієнта в судах і участь адвоката, юриста при розслідкванні, розгляді, кримінальних справ. У цих випадках умови надання юридичної допомоги визначаються сторонами в окремому договорі.

Абонентське юридичне обслуговування, пропоноване нашою юридичною  фірмою, зменшить комерційні і юридичні риски бізнесу Клієнта. Це є наслідком комплексного правового супроводу його господарської діяльності юристами, що спеціалізуються в різних областях права.


Наш форум: