Цивільні спори: сімейні, спадкові спори

 

cyvilВ нашій юридичній компанії працюють юристи, які є фахівцями з сімейного права та мають багатий досвід успішного вирішення складних юридичних проблем, пов’язаних з сімейним правом.


Основні види юридичних послуг:
 
1. Розірвання шлюбу (розлучення).

Розірвання шлюбу в судовому порядку (розлучення) – складна судова процедура, що потребує індивідуального підходу до кожного клієнта, часто є єдиним способом покінчити з невдалими стосунками.
Судова процедура розірвання шлюбу завжди пов’язана зі значним стресом для всіх учасників процесу, та без професійної юридичної допомоги вона може затягнутися на тривалий час.       
Юристи нашої юридичної компанії, які спеціалізуються на сімейному праві, добре знають всі особливості судової процедури розірвання шлюбу, та кожен рік проводять багато складних судових процесів, пов’язаних з розірванням шлюбу, в яких інший член подружжя не бажає давати згоду на розлучення.


2. Поділ спільного майна подружжя.

Поділ спільного майна подружжя в суді - одна з найскладніших процедур в Сімейному праві, яка вимагає високої кваліфікації юриста, який її проводить, та абсолютно нового підходу до кожного окремого випадку.  

Більшість розлучень рано чи пізно закінчуються конфліктом про поділ спільного сумісного майна, нажитого за час шлюбу. Без кваліфікованої юридичної підтримки та допомоги відстояти свої майнові права дуже складно.
Зазвичай предметом спору у справах про поділ спільного сумісного майна подружжя виступає квартира, або інші нажиті за час шлюбу об’єкти нерухомого майна, і тому відповідальність, яка покладається на юриста, який бере участь у такому судовому процесі значна.

Успішним завершенням судового процесу у справах про поділ спільного сумісного майна подружжя є такий результат, при якому наш клієнт зберігає за собою максимальний можливий об’єм майна.  Українське сімейне законодавство передбачає багато можливостей збільшення об’єму майна на користь одного із членів подружжя, але реалізація таких можливостей завжди залежить від кваліфікації та досвіду Юриста, який проводить такий процес.

Якщо Вам необхідна професійна юридична допомога у складній процедурі поділу спільного сумісного майна подружжя, звертайтеся до нашої адвокатської компанії, і Ви отримаєте професійну допомогу, завдяки якій Ви позитивно вирішите свої проблеми.


3. Аліментні спори (виплати аліментів).

Аліментні спори складають значну частину спорів в Сімейному праві, і це пов’язано з неоднозначністю законодавчого регулювання аліментних правовідносин. Тому в аліментних спорах майже все вирішує кваліфікація Юриста, який проводить таку судову процедуру в інтересах свого клієнта.  Юристи нашої юридичної компанії, часто беруть участь в аліментних спорах і знають всі особливості та нюанси таких справ, що дозволяє нашим спеціалістам досягати максимально швидкого та позитивного результату в інтересах клієнта.  

Якщо Ваші аліментні права були порушені, та Ви хочете захисти їх, звертайтесь до нашої компанії, і Ви отримаєте найвищий рівень юридичної допомоги від спеціалістів, які досконало володіють навичками проведення аліментних спорів.


4. Представництво інтересів в суді з питань спадщини:
- Визнання права власності в порядку спадкування на земельну ділянку, квартиру, будинок, автомобіль, об'єкти незавершеного будівництва, земельну частку (пай),
- Встановлення фактів що мають юридичне значення,
- Визнання в судовому порядку особи померлою,
- Усунення від спадкування,
- Спори з питань спадкування частки учасника у господарському товаристві,
- Розділ майна, яке перебуває у спільній сумісній власності,
- Визнання заповіту недійсним,
- Визнання права власності на спадщину,
- Внесення змін до свідоцтва про право на спадщину,
- Розділ спадщини,
- Визнання спадкоємцем,
- Відновлення строків на прийняття спадщини (встановлення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини),
- Визнання заповіту недійсним;
- Розділ спадкового майна в судовому порядку.Наш форум: