Господарські спори

 

gospodВідповідно до статті 1 Господарського процесуального кодексу України підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності, мають право звертатися до господарського суду", а у випадках, які прямо передбачені законодавчими актами України, до господарського суду мають право також звертатися державні та інші органи, фізичні особи, що не є суб'єктами підприємницької діяльності.

Господарські суди вирішують досить широке коли питань, тому, якщо у Вас виникли проблеми, краще звернутись до досвідчених юристів по господарських справах (спорах).


Юристи нашої Консалтингової групи нададуть юридичну допомогу у наступних видах господарських спорів (господарських справ), пов'язаних з:
• зміною умов або розірванням договорів;
• невиконанням або неналежним виконанням зобов'язань;
• визнанням права власності;
• захистом порушених прав власника;
• відшкодуванням збитків;
• витребуванням майна з чужого незаконного володіння;
• визнанням недійсними (повністю або частково) актів державних і інших органів, які не відповідають законам і нормативним правовим актам і що порушують права і законні інтереси організацій і громадян.


Наші фахівці по господарських справах  (господарських спорах) надають наступні види послуг:
• складання та аналіз договорів;
• представництво інтересів клієнта в судах різних інстанцій;
• складання позовів до господарських судів, скарг, клопотань, заяв, апеляцій тощо;
• досудове врегулювання господарських спорів;
• усна та письмова юридична консультація.


Одним з основних напрямків діяльності наших юристів у господарських справах (господарських спорах) є представництво інтересів клієнтів у господарських судах. Юристи нашої Консалтингової групи мають великий досвід представництва в господарських справах та забезпечують конфіденційність при співробітництві, що забезпечує успішний та ефективний захист Ваших інтересів у господарських спорах.


Участь юриста у господарському суді
При розгляді господарського позову господарським судом дуже важливою є участь фахівця. Юрист по господарських справах (спорах) детально проаналізує Вашу ситуацію, складе господарський позов та представлятиме Ваші інтереси в господарському суді.


Представництво в апеляційному господарському суді
В десятиденний термін учасник господарського процесу можуть оскаржити рішення Господарського суду першої інстанції в апеляційному господарському суді.


Абонентське юридичне обслуговування
Абонентське юридичне обслуговування є дуже важливим для ведення господарської діяльності, адже воно зменшує фінансові та комерційні ризики - досвідчені юристи допоможуть прийняти правильне правове рішення, відстоюватимуть Ваші інтереси в процесі Вашої господарської діяльності.


Складання та аудит договорів
Наша юридична фірма пропонує свої послуги зі складання та аудиту договорів.Наш форум: