Реєстрація фірми, підприємства (юридичної особи), ТОВ, СПД


reestrРеєстрація підприємств


Реєстрація підприємства – сукупність дій, спрямованих на створення суб’єкта господарювання будь-якої організаційно-правової форми та/або їх структурних підрозділів “під ключ”, а саме з моменту підготовки установчих документів і до моменту початку роботи.


Вирішили заснувати власну справу (відкрити підприємство, організувати свою фірму) Для здійснення будь-якої господарської діяльності, як комерційної (підприємництво) так і некомерційною необхідно отримати статус суб'єкта господарювання, тобто здійснити реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця.


Процес реєстрації підприємства, фірми починається з аналізу ситуації і вибору організаційно-правової форми, яка оптимально підходить для вашої діяльності, а також системи оподаткування. Вибір організаційно-правової форми залежить від цілей і намірів засновників підприємства, а також у ряді випадків передбачений законодавством.
Найбільш популярними в Україні є такі види організації бізнесу як Товариство з обмеженою відповідальністю (юридична особа, ТОВ) і фізична особа - підприємець, але у зв'язку з великою кількістю чинників що впливають на раціональність вибору тієї або іншої організаційно-правової форми найбільш прийнятний варіант радимо вибрати за допомогою юриста нашої компанії.
Наша Консалтингова група надає комплекс послуг з державної реєстрації юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми, форми власності і підпорядкування, а також фізичних осіб - підприємців.
Досвід юристів нашої компанії, співпраця з державними структурами, уважність до побажань кожного клієнта роблять нашу роботу бездоганною, а досягнення мети - гарантованим.


Отже, якщо Вам потрібна:
•    реєстрація підприємства,
•    реєстрація фірми,
•    реєстрація компанії,
•    реєстрація ТОВ,
•    реєстрація юридичної особи,
•    реєстрація фізичної особи-підприємця
Ви звернулись за правильною адресою, все це та багато іншого зроблять досвідчені юристи нашої юридичної компанії.


Ліквідація підприємств


Наша консалтингова група пропонує сприяння в процедурах ліквідації підприємств, юридичних осіб, комплексні юридичні услуги для процедур припинення в результаті ліквідації юридичних осіб. Найчастіше у нас замовляється ліквідація ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю) або ліквідація ПП (приватного підприємства), як найбільш поширених організаційно-правових форм підприємств для ведення малого та середнього бізнесу.
Припинення юридичної особи відбувається не лише в результаті ліквідації, а й у випадках реорганізації - злиття, приєднання, поділу, перетворення. Внаслідок виділу нової юридичної особи з існуючої юридичної особи, - припинення юридичної особи, з якої відбувся виділ, не відбувається.


В процедурі припинення юридичної особи, надамо:
•    послуги юридичного аудиту - бізнесу, бухгалтерської, правової документації компаній, підприємств,
•    послуги з підготовки рішень органів управління,
•    рекомендації стосовно алгоритму дій ліквідаційної комісії,
•    здійснимо супровід вивільнення персоналу.Наш форум: